JCPr

If you like what you’ve read then please give us a call or fill out the form below.

JCPR

JCPR er en gjeng journalister, statsvitere, markedsfolk og kreative sjeler. Det vi tror på er enkelt: 

Effektiv kommunikasjon handler om å skape historier som deles.

Vi kaller det delingskommunikasjon og tror det er de delbare historiene som skaper best resultater for våre kunder.

Les mer

Kontakt oss

Er du interessert i å møte oss, få vite mer om arbeidet vårt eller har andre forespørsler,
ikke nøl med å ta kontakt!

Menneskene

Henrik Juel Teige Managing Director

Henrik Juel Teige Managing Director +47 90738676 henrik.juel.teige@jcpnordic.com

Erik Trosby Account Director

Erik Trosby Account Director +47 93497510 erik.trosby@jcpnordic.com

Martin Pira Creative Director

Martin Pira Creative Director +47 92628084 martin.pira@jcpnordic.com

Kim Grønneberg Account Director
Rebecca Goodchild Account Manager

Rebecca Goodchild Account Manager +47 91864269 rebecca.goodchild@jcpnordic.com

Christina Øien Project Manager

Christina Øien Project Manager +47 99779997 christina.oien@jcpnordic.com

Kari Ligaard Project Manager

Kari Ligaard Project Manager +47 95287400 kari.ligaard@jcpnordic.com

Christian Kruse Social Media Advisor

Christian Kruse Social Media Advisor +47 41695776 christian.kruse@jcpnordic.com

Victoria Allan Social Media Advisor

Victoria Allan Social Media Advisor +47 93085793 victoria.allan@jcpnordic.com

Thuy My Do Thi Social Media Manager

Thuy My Do Thi Social Media Manager +47 90680323 thuy.do@jcpnordic.com