JCP Ignite

If you like what you’ve read then please give us a call or fill out the form below.

JCP Ignite

Vi er et kreativt byrå med fokus på opplevelsesbasert markedsføring. Vi utvikler ideer som skaper meningsfulle møter mellom merkevarer og målgrupper. Disse møtene kan være digitale, events, innhold, i butikk eller internmotivasjon. Vårt mål er uansett alltid det samme – å finne løsninger som lar dine kunder få oppleve ditt budskap og bli mer engasjert i din merkevare.

Les mer

Menneskene

Camilla Watz Johannessen Managing Director

Camilla Watz Johannessen Managing Director +47 93871471 camilla.watz.johannessen@jcpnordic.com

Christian Alfsen Strategic Director

Christian Alfsen Strategic Director +47 93251194 christian.alfsen@jcpnordic.com

Jarle Ring Account Director

Jarle Ring Account Director +47 40062322 jarle.ring@jcpnordic.com

Lars Kirkholm Account Director

Lars Kirkholm Account Director +47 92662688 lars.kirkholm@jcpnordic.com

Paul Little Creative Director

Paul Little Creative Director +47 46349312 paul.little@jcpnordic.com

Kristine Nergaard Art Director
Marius Hanstad Art Director
Christian Aune Art Director
Eirik Moldal Andersen Copywriter
Erik Lysø Copywriter
Mari Ekkje Project Manager
Milena Bech Project Manager
Nina Hove Project Manager
Brita Flottorp Project Manager

Brita Flottorp Project Manager +47 93208685 brita.flottorp@jcpnordic.com

Manuela Pacheco Graphic Designer

Manuela Pacheco Graphic Designer +47 94260362 manuela.pacheco@jcpnordic.com

Birgitte Christensen Digital Strategist

Birgitte Christensen Digital Strategist +47 92801546 birgitte.christensen@jcpnordic.com

Kontakt oss

Er du interessert i å møte oss, få vite mer om arbeidet vårt eller har andre forespørsler,
ikke nøl med å ta kontakt!