JCP Event

If you like what you’ve read then please give us a call or fill out the form below.

JCP Event

Vi skaper ekte øyeblikk som kombinerer den betydningsfulle, positive opplevelsen og det strategiske kommunikasjonsbudskapet.

Med kreativitet og engasjement, stødig prosjektledelse og gjennomføringsevne, samt bred fagkompetanse innenfor event, markedsføring og kommunikasjon, skal vi oppnå mer enn at folk forstår. De må tro på hva vi sier og bli med.

JCP Event leverer opplevelsesbasert markedsføring, og er en av Nordens ledende eventselskaper.

JCP Event Copenhagen

JCP Event Stockholm

Les mer

Kontakt oss

Er du interessert i å møte oss, få vite mer om arbeidet vårt eller har andre forespørsler,
ikke nøl med å ta kontakt!

Menneskene

Lars Terje Grorud Managing Director

Lars Terje Grorud Managing Director +47 98299904 lars.grorud@jcpnordic.com

Per-Kristian Meum Account Director

Per-Kristian Meum Account Director +47 98299910 per-kristian.meum@jcpnordic.com

Wenche Taugbøl Administrative Manager Event

Wenche Taugbøl Administrative Manager Event +47 97167278 wenche.taugbol@jcpnordic.com

Kemal Buljubasic Storage and Logistics Manager

Kemal Buljubasic Storage and Logistics Manager +47 98299931 kemal.buljubasic@jcpnordic.com

Jahn Erling Øverli Communication Manager

Jahn Erling Øverli Communication Manager +47 98878436 jahn.erling@jcpnordic.com

Angelica Askvik Creator
Reidun Stokke Solvik Creator
Sebastian Rajendram Creative
Fredrik Juul Hervik Creative

Fredrik Juul Hervik Creative +47 92261255 fredrik.juul@jcpnordic.com

Knut-Erik Dahle Team Leader
Diana Ness Project Manager
Kjersti Alnes Project Manager

Kjersti Alnes Project Manager +47 98299982 kjersti.alnes@jcpnordic.com

Charlotte Eneroth Project Manager

Charlotte Eneroth Project Manager +47 98299958 charlotte.eneroth@jcpnordic.com

Mischa Hallberg Project Coordinator

Mischa Hallberg Project Coordinator +47 98299934 mischa.hallberg@jcpnordic.com

Simon Bentsen Project Coordinator

Simon Bentsen Project Coordinator +4798299985 simon.bentsen@jcpnordic.com

Gjermund Hellan Team Leader
Are Stemshaug Senior Project Manager

Are Stemshaug Senior Project Manager +47 98299935 are.stemshaug@jcpnordic.com

Henriette Rasmussen Project Manager

Henriette Rasmussen Project Manager +47 98299902 henriette.rasmussen@jcpnordic.com

Tine Jensen Maternity Leave
Andreas Tveter Event Manager
Magnus Tholin Project Manager

Magnus Tholin Project Manager +47 98299942 magnus.tholin@jcpnordic.com

Alexandra Roos Project Coordinator

Alexandra Roos Project Coordinator +47 98299963 alexandra.roos@jcpnordic.com

Lars Ravndal Project Coordinator

Lars Ravndal Project Coordinator +47 98299951 lars.ravndal@jcpnordic.com

Torgeir Kjepso Saue Project Coordinator

Torgeir Kjepso Saue Project Coordinator +47 98299987 torgeir.kjepso@jcpnordic.com

Martin Mathisen Team Leader
Emma Jokela Project Manager
Henrik Vislie Project Manager

Henrik Vislie Project Manager +47 98299988 henrik.vislie@jcpnordic.com

Madeleine Mevatne Project Manager

Madeleine Mevatne Project Manager +47 98299912 madeleine.mevatne@jcpnordic.com

Pål Mathisen Paternity Leave

Pål Mathisen Paternity Leave +47 98299940 pal.mathisen@jcpnordic.com

Anette Riseo Andersen Maternity Leave

Anette Riseo Andersen Maternity Leave +47 93876281 anette.andersen@jcpnordic.com

Caroline Lie Project Coordinator

Caroline Lie Project Coordinator +47 98299932 caroline.lie@jcpnordic.com

Henriette Aaberg Project Coordinator

Henriette Aaberg Project Coordinator +47 98299937 henriette.aaberg@jcpnordic.com

Morten Christiansen Team Leader
Karoline Hauge Senior Project Manager

Karoline Hauge Senior Project Manager +47 98299926 karoline.hauge@jcpnordic.com

Mia Thorsø Project Manager

Mia Thorsø Project Manager +47 98299960 mia.thorso@jcpnordic.com

Anna Marit Tjomsås Project Manager

Anna Marit Tjomsås Project Manager +47 98299965 anna.tjomsas@jcpnordic.com

Silje Ullersmo Project Manager

Silje Ullersmo Project Manager +47 98299981 silje.ullersmo@jcpnordic.com

Kaia Therese Krabberød Event Manager

Kaia Therese Krabberød Event Manager +47 98299974 kaia.therese.krabberod@jcpnordic.com

Jørgen Andersen Project Coordinator

Jørgen Andersen Project Coordinator +47 98299962 jorgen.andersen@jcpnordic.com

Maria Oljemark Team Leader
Anniken Sletten Project Manager

Anniken Sletten Project Manager +47 98299955 anniken.sletten@jcpnordic.com

Ina Paulsen Project Manager
Katharina Skaset Project Manager

Katharina Skaset Project Manager +47 98299907 katharina.skaset@jcpnordic.com

Anniken Dehli Project Manager

Anniken Dehli Project Manager +47 98299950 anniken.dehli@jcpnordic.com

Simen Torkehagen Project Coordinator

Simen Torkehagen Project Coordinator +47 98299986 simen.torkehagen@jcpnordic.com

Philip Lingman Project Coordinator

Philip Lingman Project Coordinator +47 98299917 philip.lingman@jcpnordic.com

Tonje Marie Solsvik Project Coordinator

Tonje Marie Solsvik Project Coordinator +47 98299991 tonje.solsvik@jcpnordic.com

Inga Iberg Hanstveit Project Coordinator

Inga Iberg Hanstveit Project Coordinator +47 98299948 inga.hanstveit@jcpnordic.com