JCP Event SE

If you like what you’ve read then please give us a call or fill out the form below.

Om JCP Event Sverige

JCP Event är en av Nordens ledande Eventbyråer och levererar upplevelsebaserad marknadsföring. Vi hjälper våra kunder att skapa positiva upplevelser med strategiska kommunikationsbudskap och har bred och lång erfarenhet av hela processen, från kreativ idé till produktion och genomförande. Vår vision är ”The fun place for brave thinking”

– Vi vill utmana och bli utmanade och vi är aldrig nöjda förrän du är det!

Nominerad-platta

Läs mer

Människor

Anna R Strandberg Project Coordinator

Anna R Strandberg Project Coordinator +46708176322 anna.strandberg@jcpnordic.com

Natalie Andersson Project Coordinator

Natalie Andersson Project Coordinator +46708176267 natalie.andersson@jcpnordic.com

Johan Hult Managing Director

Johan Hult Managing Director +46 768128100 johan.hult@jcpnordic.com

Petter Lindholm Sales and Business Development

Petter Lindholm Sales and Business Development +46700002802 petter.lindholm@jcpnordic.com

Thobias Löfqvist Art Director & Creative

Thobias Löfqvist Art Director & Creative +46 736636219 thobias.lofqvist@jcpnordic.com

Katherine Åsaborn Project Manager

Katherine Åsaborn Project Manager +46 705669667 katherine.asaborn@jcpnordic.com

Angelica Ask Project Coordinator

Angelica Ask Project Coordinator +46 761269403 angelica.ask@jcpnordic.com

Felicia Waldner Project Coordinator

Felicia Waldner Project Coordinator +46 761269404 felicia.waldner@jcpnordic.com

Josefin Käll Project Coordinator

Josefin Käll Project Coordinator +46 708176199 josefin.kall@jcpnordic.com

Josefin Erlandsson Project manager

Josefin Erlandsson Project manager +46 761269401 josefin.erlandsson@jcpnordic.com

Veronica Appelqvist Project Manager

Veronica Appelqvist Project Manager +46 708717503 veronica.appelqvist@jcpnordic.com

Mattias Falk Project manager
My Lythell Parental leave

Kontakta oss

Vill du komma i kontakt med oss, tveka inte att höra av dig!